Hotel w dobrym punkcie Krakowa

Posted by admin on 11 stycznia 2014 | Subscribe
in rekreacja
as

Hotel Wyspiański jest świetnie położony, jeżeli chcesz dojść z niego do najpiękniejszych atrakcji w Krakowie w niedługim czasie. Niedaleko jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną imprezę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budowle z ciemnej epoki socjalizmu, ale w środku został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Polecamy Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Posiada cztery piętra a także ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie znajdują się także kawa i herbata, oraz czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by dało się w nich sprawnie manewrować wózkiem. Przystosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu miasta, można znaleźć także imprezy i dobre jedzenie. Posiada ekskluzywne kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i bardzo dużo wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, gdyż dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj zarówno Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często mają miejsce konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno doskonałe położenie hotelowego ogródka, jak i całościowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz